★ -60 zł na fototapety flizelinowe - zamów! Skopiuj kod: TAK15

O nas

 
POWRÓT DO SKLEPU

Murando - Kim jesteśmy?

My zajmujemy się sztuką już od ponad 8 lat. To właśnie wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie najlepszych wzorów spełniających oczekiwania naszych klientów. Nasz zespół składa się z młodych ludzi, dla których największą pasją jest plastyka. Miłość do sztuki przekładamy na bardziej użytkowe formy, pasujące do wnętrz mieszkań, biur i gabinetów. Wszystkie obrazy, wzory i grafiki projektujemy z największą starannością i dbałością o szczegóły. Docieramy do miłośników pięknych wnętrz w 12 krajach Świata.

Zaufanie miliona klientów

Docieramy do miłośników dekoracji ściennej w ponad 12 krajach Świata. Dostosowujemy i zmieniamy się właśnie dla nich. Zawsze bierzemy pod uwagę opinie i komentarze naszych klientów, tak żeby jeszcze lepiej docierać do ich potrzeb. Dbamy o to, żeby każdy klient bez żadnych przeszkód otrzymał swoje zamówienie.

Produkty

Daj się zainspirować produktami Murando i stwórz własne, niepowtarzalne wnętrze. Dlaczego? Bo sztuka może towarzyszyć nam wszędzie - w pracy i w domu. To jest jej największe piękno. Gdziekolwiek jesteśmy czyni nasze życie ciekawszym i bardziej kolorowym. Chcesz wprowadzić kolor do swojego domu czy do miejsca pracy? Decyzja należy do Ciebie – my dostarczymy Ci kolorów :)

Zobacz nasz sklep od kuchni

Jeśli podoba Ci się co robimy dołącz do nas. Czekamy na Ciebie w tych miejscach:Do zobaczenia!