★ -60 zł na fototapety flizelinowe - zamów! Skopiuj kod: TAK15

Fototapety dla dzieci

Kategoria Podkategoria
Kolor
Orientacja
Ustaw kierunek malejący

Lista  Siatka  Sofa 

  1. 1
  2. 3
Ustaw kierunek malejący

Lista  Siatka  Sofa 

  1. 1
  2. 3

Fototapety dla dzieci - pokój dziecięcy pełen bajek

Pokój dziecka to miejsce niesłychanie ważne, w którym nasz malec stawia pierwsze kroki i zapoznaje się ze światem. Aby pomóc mu oswoić się z tymi wrażeniami, zadbajmy o właściwy wystrój pokoiku – fototapetę bezpieczną i przyjazną dzieciom.

Bajkowe fototapety ścienne do pokoiku dziecięcego

Fototapeta dziecięca to inspiracja dla naszego malucha. Będzie pobudzać jego wyobraźnię, stając się źródłem nieskończonej liczby historii i bajek. W katalogu Murando znajdują się starannie wyselekcjonowane fototapety dla chłopców i dziewczynek - to wymarzone dekoracje na ścianę pokoju naszych pociech, przedstawiające zwierzęta safari, postaci z kreskówek lub też inspiracje ulubionymi motywami z filmów Disney'a. Specjalnie na chłopców przygotowaliśmy kolekcję utrzymaną w kolorystyce błękitu - to m.in. podwodne zwierzęta i usłane gwiazdami niebo z planetami Układu Słonecznego. Zbiór fototapet dedykowanych dziewczynkom to natomiast zdjęcia w tonacji różu - od księżniczek po motywy zwierzęce.

W innych kategoriach znajdziesz również odpowiednie dla starszych dzieci fototapety młodzieżowe: z motywami fantasy, hobby i pięknymi zdjęciami zwierząt.